G. Bagdonas: savitarnos svetainė – tiek klientų, tiek darbuotojų kasdienybės palengvinimui

“Kauno grūdų” esami ir būsimi klientai bei tiekėjai nuo šiol galės naudotis itin patogiu elektroniniu įrankiu – SAVITARNOS SVETAINE (https://savitarna.kggroup.eu). Prisijungimo prie svetainės nuorodos visada lengvai randamos "Kauno grūdų" pagrindiniuose portaluose: kauno-grudai.lt ir savasukis.lt.

Elektroninėje erdvėje daug privalumų

“Jau seniai turėjome poreikį versle vykstančių sandorių informaciją kelti į elektroninę sistemą ir tuos duomenis padaryti lengvai prieinamus mūsų klientams. Tad labai džiaugiuosi pagaliau startavusiu projektu", – įdiegta naujove džiaugiasi “Kauno grūdų” Augalininkystės verslo vadovas Gintaras Bagdonas. Jis pastebi, kad iki šiol, ieškant reikalingų dokumentų, kartais kildavo įvairiaus problemų. Jei prireikdavo informacijos apie grūdų kokybę ir kiekius ar sužinoti sumas, už kiek nupirkta trąšų, tai nebūdavo taip paprasta: krūvoje atskirų dokumentų tikrai sudėtinga įžiūrėti apibendrintą informaciją. Dabar tiek “Kauno grūdų” darbuotojams, tiek klientams ir tiekėjams, visa informacija prieinama lengvai ir paprastai. Kiekvienas SAVITARNOS SVETAINĖS vartotojas savo paskyroje galės patogiai ir saugiai matyti visus dokumentus vienoje vietoje: sudarytas sutartis, išrašytas sąskaitas ir mokėjimų registrą. Čia labai patogu stebėti pardavimų dinamiką, pirkimus, produkcijos kokybės vertinimą, suskaičiuotas pajamas už grūdus, atliktus ir planuojamus mokėjimus, skolas. “O ypač svarbu, kad čia galima rasti archyvą ir konsoliduotus duomenis.” – pabrėžia SAVITARNOS SVETAINĖS privalumus Gintaras Bagdonas ir ragina visus klientus greičiau jungtis prie kasdienybę ženkliai lengvinančios sistemos.

Taip pat čia bus keliami ir asmeniniai pasiūlymai, visos “Kauno grūdų” naujienos, visada po ranka bus ir kontaktai, su kuo susisiekti iškilus įvairiausiems klausimams.

Kodėl verta jungtis prie SAVITARNOS SVETAINĖS?

SAVITARNOS SVETAINĖS tikslas – supaprastinti duomenų administravimą ir palengvinti informacijos perdavimą. Ja naudotis išties paprasta, tereikia prisijungti ir sulaukus patvirtinimo, ja naudotis kasdienybėje.

Pasiekti SAVITARNOS SVETAINĘ galėsite tiek kompiuteriuose, tiek išmaniuose įrenginiuose per bet kurią naršyklę.

  • Sistema saugi

Užtikrinome, kad sistema naudotis būtų saugu. Visi dokumentai talpinami į kibernetinio saugumo reikalavimus atitinkančią sistemą.

  • Informacija pasiekiama operatyviai

Mūsų specialistai operatyviai sukelia naujus dokumentus į sistemą. Savo kompiuterio (ar išmaniojo įrenginio) ekrane klientai iškart matys atnaujintą informaciją apie sąskaitas ar mokėjimus.

  • Sužinoti savo pajamas per 1—2 paras

Kiekvienas vartotojas, prisijungęs savo paskyroje matys jam priskaičiuotas pajamas už priduotą produkciją. Per 24—48 val. nuo grūdų pasvėrimo mūsų priėmimo zonoje, sistemoje bus patalpinta visa aktuali informacija: nustatytas svoris, grūdo kokybė ir krovinio kaina/ išmokos dydis.

  • Veikia 24/7

Sistema neturi darbo valandų. Tad informacija pasiekiama bet kuriuo paros metu. Savaitgaliais, vakarais ar švenčių dienomis galima matyti aktualius duomenis ir stebėti sandorių dinamiką.

Jei iškilo klausimų jungiantis prie savitarnos svetainės, drąsiai kreipkitės pagalbos el.p. pagalba@savasukis.lt arba telefonu +37065538512