Karjera

Įmonės stiprybė yra jos darbuotojai, kurie nuolatos tobulėja profesine prasme, turi galimybę atskleisti savo potencialą ir realizuoti idėjas. Vertiname profesionalius, aukštos moralės ir etikos principų besilaikančius, komandiškai dirbančius darbuotojus.

"KG Group" įmonių grupėje dirba 3900 darbuotojų. Mūsų veikla apima prekybą, pardavimus, pirkimus, finansus, ekonomiką, informacines technologijas, marketingą, personalą, auditą. Turime savo logistikos bei transporto ūkį, todėl jauniems specialistams galime pasiūlyti įgytų žinių pritaikymą šiose veiklose. „KG Group“ gamybiniuose padaliniuose labai laukiami ir vertinami maisto technologijų, gamybinės inžinerijos, veterinarijos specialistai. 

Prisijunkite prie mūsų ir visada būkite žingsniu priekyje! Savo gyvenimo aprašymą siųskite adresu cv@kggroup.eu. Jūsų CV pateks į mūsų duomenų bazę ir turėdami Jūsų kompetenciją bei lūkesčius atitinkantį darbo pasiūlymą, būtinai susisieksime.

AB "Kauno Grūdai" privatumo politika

Prisijunk prie mūsų komandos

Ieškote naujų iššūkių ir norite būti vienos savo srities lyderių komandos dalimi? Dirbkime kartu

Susisiekime

stud

Studentų praktika

Glaudžiai bendradarbiaujame  su aukštosiomis ir aukštesniosiomis Lietuvos mokyklomis. Kasmet praktikai priimame iki 30 studentų, kurie savo teorines žinias gali pritaikyti stažuodamiesi įvairiose tarnybose. 

Atlikite praktiką KG Group! Jei turite stiprią motyvaciją būti tarp verslo lyderių, norite įgyti žinių ir patirties, o galbūt ateityje tapti vienu iš mūsų, siųskite savo motyvacinį laišką ir CV adresu: cv@kggroup.eu su tema „Praktika“


Įgykite patirties, susipažinkite su įmonių grupės veikla, dalyvaukite vykdant įvairius projektus! Praktikos vietą galite pasirinkti viename iš šių miestų: Kaune, Vilniuje arba Kaišiadoryse.

Susisiekite

Daugiausia 1 failas.
64 MB limit.
Leidžiami tipai: txt rtf pdf doc docx .