Už indėlį plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą – LPK garbės ženklas „KG Group“ vadovui T. Barščiui

Spalio 8 dieną Vilniuje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, iškilmingai buvo minimas Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) 30-metis. Renginio metu pagerbti LPK steigėjai ir verslo bendruomenės lyderiai. „KG Group“ valdybos pirmininkui Tautvydui Barščiui įteiktas LPK 30-mečio garbės ženklas už svarų indėlį plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą.

„Nuolatinė plėtra, vykdomų veiklų integracija ir tai, kad šiandien turime unikalią gamybos grandinę „nuo lauko iki stalo“ yra daugelio metų darbo rezultatas. Siekiame koja kojon žengti su vartotojų poreikiais, gamybinėmis technologijomis bei inovacijomis, tai ir sąlygoja mūsų plėtrą, tam skiriamos ir didžiausios mūsų investicijos. Mūsų vizija – ir toliau išlaikyti veiklų integraciją, gamybines lyderio pozicijas ir pirkėjų pasitikėjimą tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose“, – sako „KG Group“ vadovas T. Barštys.

„KG Group“ – viena didžiausių, moderniausių ir ekonomiškai stipriausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje. Daugiau nei 120 metų veikiančią įmonių grupę sudaro AB „Kauno Grūdai“, Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai bei dukterinės bendrovės. „KG Group“ susideda iš 11 autonomiškai veikiančių verslų, kurie sudaro unikalią gamybos grandinę „nuo lauko iki stalo“. Dėl visą gamybą apimančios grandinės įmonių grupė yra vertinama Lietuvoje ir daugiau kaip 50 pasaulio šalių, į kurias eksportuojama valdomų bendrovių gaminama produkcija.

lpk

 

LPK šventiniame 30-mečio minėjime "KG Group"valdybos pirmininką T. Barštį pasveikino ir apdovanojimą įteikė Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius (kairėje)  ir LPK Prezidentas Robertas Dargis (dešinėje).