Socialinė atsakomybė

Socialinę atsakomybę išskyrėme į tris kryptis: atsakomybė prieš darbuotojus, bendruomenę ir aplinką. Jaučiamės atsakingi, kad mūsų įmonės darbuotojai būtų patenkinti ir motyvuoti, jaučiamės atsakingi prieš bendruomenės narius, kuriems labiausiai reikia pagalbos ir supratimo, jaučiamės atsakingi prieš aplinką, kurioje dirbame. 

paroda

Darbuotojams

Sudarome sąlygas darbuotojams tobulėti ir kelti kvalifikaciją, dalyvaujant išoriniuose kursuose, seminaruose, parodose, tęsiant profesines ar vadybines studijas geriausiuose šalies universitetuose. Nuolatos ieškome būdų, kaip nudžiuginti ir paskatinti mūsų darbuotojus, kad jie būtų patenkinti ir motyvuoti. „KG Group“ komandą vienija ne tik bendras rezultatų siekimas, bet ir laisvalaikis, kurį leidžiame drauge švęsdami įmonės šventes, dalyvaudami socialinėse akcijose.


Rūpinamės, kad mūsų darbuotojai ne tik galėtų realizuoti save profesinėje srityje, bet būtų laimingi, atsipalaidavę ir motyvuoti.

  • Maloniomis staigmenomis skatiname geriausius ketvirčio darbuotojus, suteikdami jiems galimybes puikiai praleisti laiką geriausiuose Lietuvos SPA centruose, sporto klubuose;
  • Suteikiame galimybę nemokamai sportuoti įmonei priklausančioje sporto salėje Kaune;
  • Žiemos švenčių progomis teikiame dovanas ne tik savo darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams. Gražiausių ir šilčiausių metų švenčių metu dovanojame Kalėdinius spektaklius darbuotojų vaikams.
  • Sveikiname darbuotojų vaikus Rugsėjo 1-osios, Vaikų gynimo dienos progomis;
  • Dovanojame bilietus į didžiausius bei populiariausius renginius, koncertus, sporto varžybas ir t.t.

Jau tradicija tapo kasmet vykstanti „KG Group“ „Nominacijų šventė“, kurios metu apdovanojami labiausiai nusipelnę bei ilgamečiai organizacijos darbuotojai. Įmonių grupė kasmet organizuoja strateginę sesiją, kuri skirta pristatyti kitų metų tikslus, esminius pokyčius, darbus ir iššūkius - kad kompanijos darbuotojai drauge juos išklausytų, aptartų, geriau suvoktų savo atliekamo darbo bei pokyčių reikšmę platesniame visos įmonių grupės, verslo ar tarnybos planuojamų darbų kontekste. Kiekvienais metais darbuotojams ir jų šeimos nariams organizuojamos šeimos šventės. Tarpautinės vaikų dienos proga darbuotojai kviečiami kartu su savo šeimomis atvykti į specialiai jiems suorganizuotą renginį. Šventės metu netrūksta aktyvių pramogų ir mažiems ir dideliems.

 

vaikai

Bendruomenėms

Aktyviai dalyvaujame savanoriškose socialinėse iniciatyvose remdami vaikų ir jaunimo laisvalaikį, sportą, teikiame paramą įvairioms socialinėms grupėms (vaikų namams, neįgaliųjų bendruomenėms, labdaros organizacijoms ir kt.).


  • Bendradarbiaujame su „Maltos ordinu“, Vaiko širdies asociacija, Lietuvos ornitologų klubu, įvairiomis gyvūnų globos organizacijomis. Prisidedame prie organizacijų veiklos tiek produkcija, tiek aplankydami jų narius ir bendraudami gyvai. 
  • Tradiciškai, mokslo metams prisidėjus, renkamos mokymosi priemonės, drabužiai, žaislai ar kiti vaikams svarbūs daiktai, kurie, maltiečių savanorių pagalba, yra perduodami sunkiau besiverčiančioms šeimoms. Bendradarbiaudami su organizacija rengiame ir įvairius edukacinius renginius.Jau tapo tradicija, kad kiekvienais metais prisijungiame prie „Pyragų dienos“ akcijos. Darbuotojai ne tik kepa pyragus ir jais vaišina kolegas, bet kartu ir renka lėšas, kurias vėliau paaukoja „Išsipildymo akcijai“.
  • Remiame nacionalinius ir regioninius kultūrinius renginius.
  • Rūpindamiesi jaunąja karta, dalinamės savo profesine patirtimi su moksleiviais bei studentais. Bendradarbiaujame su akademinėms institucijoms: jose studijuoja įmonių darbuotojai, studentai atlieka praktiką mūsų įmonėse, o dalis jų lieka dirbti.

Aplinkai

Laikomės visų galiojančių aplinkosaugos įstatymų ir reglamentų, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Prisidedame prie aplinkos apsaugos, skatindami efektyvų sąnaudas bei taršą mažinančių darbo priemonių naudojimą.