Socialinė atsakomybė

atsak

Mūsų socialinės atsakomybės kryptys

Dalyvaujame savanoriškose socialinėse iniciatyvose, remdami vaikų ir jaunimo laisvalaikį, sportą, teikiame paramą socialinėms grupėms: vaikų namams, neįgaliųjų bendruomenėms, labdaros organizacijoms ir kt. Remiame nacionalinius ir regioninius kultūrinius renginius. Didžioji dalis paramos teikiama regionuose, kuriose veikia mūsų padaliniai.  

Mūsų socialinė atsakomybė nukreipta į šias bendruomenes:

  • Globos namuose augančius vaikus; 
  • Pagyvenusių žmonių bendruomenes;
  • Neįgaliųjų bendruomenes;
  • Vietines bendruomenes, kur veikia mūsų padaliniai;
  • Beglobius gyvūnus prižiūrinčias organizacijas.

Aplinka:
Laikomės visų galiojančių aplinkosaugos įstatymų ir reglamentų, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Prisidedame prie aplinkos apsaugos, skatindami efektyvų sąnaudas bei taršą mažinančių darbo priemonių naudojimą. AB „Kauno grūdai“ aplinkos apsaugos politiką galite skaityti čia.

Darbuotojų saugos ir sveikatos politiką galite rasti čia.

Didieji projektai

malta

Pagalba bendruomenėms

Teikiame paramą įvairioms socialinėms grupėms: vaikų namams, neįgaliųjų bendruomenėms, labdaros organizacijoms ir kt. Jau kelerius metus „Kauno grūdai“ bendradarbiauja  su Maltos Ordino pagalbos tarnyba. Ne tik skiriame mūsų gaminamų produktų Maltiečių prižiūrimiems sunkiai besiverčiantiems visuomenės nariams, bet ir stengiamės juos nudžiuginti savo dėmesiu. Kasmet aplankome vaikų dienos centrų auklėtinius, įvairių švenčių proga rengiame ten kulinarijos dirbtuves ir kitas pramogas.

Skatiname aktyvų gyvenimo būdą

Prisidedame prie iniciatyvų, kuriomis siekiama skatinti visuomenės fizinį aktyvumą, taip puoselėjant sveikesnį gyvenimo būdą. Tai viena iš mūsų socialinės atsakomybės krypčių. Jau ne vienerius metus prisijungiame prie visai šeimai skirtų masinių ėjimo varžybų. Dalyvius ir renginio svečius kviečiame į specialią „Activus“ šeimų zoną, kur rengiame įvairias atrakcijas, savo dėmesį skiriame ir keturkojams ėjikams, kurių žingsnius „keičiame“ į mūsų gaminamą ėdalą, o kolegos iš veterinarinės farmacijos dalinasi savo žiniomis apie tinkamą augintinių priežiūrą.

nenoriu buti apsaugotas pusiau

Nenoriu būti apsaugotas pusiau

„Nenoriu būti apsaugotas pusiau“ –  tai „Kauno grūdų“ veterinarijos farmacijos komandos rengiama socialinė kampanija, kuria siekiame atkreipti žmonių dėmesį į keturkojų augintinių priežiūrą. Siekiame skatinti žmones pasirūpinti savo augintinių sveikata – ir ne pusiau, o šimtu procentų. Šio projekto metu kartu su Mobilios programėlės #walk15 komanda pristatėme pirmąją Lietuvoje interaktyvią pažintinę šunų trasą.

Daugiau skaitykite čia

beglobiai gyvunai

Pagalba beglobiams gyvūnams

Pagalba beglobiams gyvūnams – viena iš mūsų socialinės atsakomybės krypčių, tad nuolatos prisidedame prie beglobių gyvūnų prieglaudų rėmimo. Įvairioms gyvūnų globos įstaigoms ne tik skiriame mūsų gaminamo maisto naminiams gyvūnams, bet ir patys nuvykstame ir aplankome ten prižiūrimus keturkojus. 

tvarumas

Tvarumo link 

AB „Kauno grūdai“ priklauso ESO Pažangios energijos klubui, vienijančiam bendroves, kurios efektyviu energijos vartojimu prisideda prie švaresnės ateities kūrimo ir šia patirtimi dalijasi su kitomis rinkos dalyvėmis. Per pastaruosius penkerius metus įmonėje įgyvendinta nemažai pažangių energetinių sprendimų. Didžiausia dėmesys skirtas gamybos įrengimų bei naudojamų prietaisų modernizacijai ir atnaujinimui, užtikrinančiam efektyvų dujų ir elektros energijos vartojimą.