„KG Group“ įmonių atstovai VGTU Karjeros dienos 2017

2017 m. kovo mėn. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) naujuose Centriniuose rūmuose vyko „VGTU Karjeros dienos 2017“ įmonių kontaktų mugė.  Kartu su 100 geriausių lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių, kurios supažindino su savo veikla, darbo specifika, pateikė darbo bei praktikos pasiūlymų, šiame renginyje dalyvavo ir „KG Group“ įmonių: „Kauno Grūdų“ Vilniaus paukštyno ir Kaišiadorių paukštyno atstovai.

Kaip teigia AB Vilniaus paukštynas personalo vadovė Edita Povilavičienė, kontaktų mugėje apsilankę studentai ne tik domėjosi praktikos įmonėse galimybe, bet ir darbu:

„Mūsų įmonių stende sulaukėme gausaus būrio bioinžinerijos, aplinkosaugos, taip pat IT, logistikos bei mechanikos specialybių studentų. Jaunuoliai domėjosi darbo specifika mūsų įmonėse, konkrečiomis darbo pozicijomis,“ – pasakoja Edita Povilavičienė.

Ji pasakoja, kad studentams buvo aktualu ir tai, ar priimame dirbti jaunuolius be patirties, ar jie galės augti ir tobulėti įmonėse. Edita teigė, kad visiems jiems buvo suteikta visa informacija apie dominančias pozicijas bei įmones.

Pasak Olgos Pūkienės, AB Kaišiadorių paukštynas personalo vadybininkės, dalyvaudama šiame renginyje ji prisiminė studijų laikus:

„Džiaugiuosi galimybe dalyvauti tokiame renginyje ir tuo pačiu prisiminti studijų laikus. Per Karjeros dienas visuomet  labai įdomu pabendrauti su studentais, išgirsti jų lūkesčius, sužinoti jų norus planuojant ateitį.  Jaunimas labai žingeidus, aktyviai domėjosi, klausinėjo, sulaukėme net klausimų apie gaminamą produkciją,“ – teigia Olga Pūkienė.

Vykusio renginio metu susidomėję praktika studentai jau kreipėsi dėl jos, yra ir pageidaujančių dirbti. Šiuo metu jau vyksta pokalbiai dėl įdarbinimo Vilniaus paukštyno Technikos tarnyboje, taip pat Kaišiadorių paukštyno elektrotechnikos ūkyje. Taip pat sulaukta norinčiųjų atlikti praktiką Marketingo tarnyboje, taip pat prisijungti prie gamybos efektyvumo projektų komandos, kuri įmonėje diegia LEAN filosofiją, keletas bioinžinerijos studentų jau kreipėsi dėl galimybės atlikti praktiką Kaišiadorių paukštyno Tyrimų laboratorijoje.

Įmonių grupės įmonėse kasmet praktiką atlieka apie 60-70 studentų, iš kurių dešimtadalis lieka dirbti.