„KG Group“ dalyvavo KTU „Karjeros dienose“

2015 m. vasario 24 d. vyko didžiausia Baltijos šalyse karjeros kontaktų mugė – KTU „Karjeros dienos 2015“. Pirmą kartą šiais metais renginys vyko didžiausioje Lietuvoje- „Žalgirio“ arenoje. Renginyje dalyvavo daugiau nei 130 įmonių, organizacijų ir valstybinių institucijų, šurmuliavo daugiatūkstantinė studentų ir aukštesnių klasių moksleivių minia. Karjeros mugėje kartu su didžiausiomis ir pažangiausiomis įmonėmis dalyvavo ir „KG Group“ įmonių grupė. 

Mūsų tikslas buvo pristatyti įmonių grupės veiklą, parodyti platų galimybių spektrą, papasakoti apie vystomus projektus, pabrėžti, kokių žinių ir gebėjimų reikia studentams, norintiems prisijungti prie mūsų komandos. Tikrai motyvuoti, net ir pirmojo kurso  studentai siekė labai smulkiai išsiaiškinti tam tikrų mūsų specialistų funkcijas, norėdami susiorientuoti, kokias žinias turėtų gilinti jau nuo pirmųjų mokslo metų. 

Viso renginio metu KG Group stendas buvo pilnas studentų. Daugiausia sulaukėme Automatikos, Maisto technologijų, Chemijos, Finansų ir ekonomikos studentų. Nemažai jų domėjosi sezoninio darbo bei praktikos galimybėmis, aktyviai pildė savo gyvenimo aprašymus, o labiau pasiruošusieji paliko savo iš anksto parengtus CV. Karjeros mugės metu studentai užpildė arti 200 gyvenimo aprašymų, o pirmieji elektroniniai CV mus pasiekė jau kitą dieną. 

Karjeros dienų metu ne tik pasakojome apie karjeros perspektyvas, bet ir didžiavomės mūsų įmonių grupės darbuotojų sukurtais produktais-dovanojome studentams greitai paruošiamas košes, makaronus, miltinius mišinius, dešreles bei vaišinome mūsų technologių iškeptais šokoladiniais keksiukais. Didžiavomės, kad atstovaujame įmonę, kuri turi kuo pasigirti  ir yra įdomi jauniems žmonėms.