Kombinuotieji pašarai ir premiksai

Mūsų kryptys

pasaru-premiksu_gamybaukiu_konsultacijos_auditaie_prekybamazmeniniu_parduotuviu_tinklaseksporto_rinkos

Kokie mes?

Ekspertai

Mūsų komandą sudaro šėrimo, gyvulių sveikatingumo, kokybės kontrolės, technologų komanda, tai geriausi savo srities specialistai - ūkio ekspertai.

Efektyvūs

Mūsų ekspertų komanda nuolat ieško sprendimų, kaip gerinti Jūsų ūkio efektyvumą, didinti ūkio pelną, užtikrinti gyvulių sveikatingumą ir gerovę.

Greiti

Mes reaguojame į rinkos pokyčius kurdami produktus. Mes greiti juos pristatyti, tik vienas skambutis vadybininkui ir pašaras atsiras Jūsų ūkyje.

Sėkmės istorijas ūkiuose kuriame kartu

Mūsų gaminami produktai

musu_gaminami_produktai
pauksciams

Paukščiams

Kombinuoti pašarai pakaitinėms vištaitėms, vištoms dedeklėms, broleriams, kalakutams, putpelėms, vandens paukščiams. Vitamininiai, mineralinaii papildai vištoms.

galvijams

Galvijams

Kombinuoti pašarai veršeliams, melžiamoms karvėms, užtrūkusioms karvėms, mėsiniams galvijams. Vitamininiai mineraliniai laižalai.

kiaulems

Kiaulėms

Kombinuoti pašarai paršeliams ir penimoms kiaulėms, baltymininiai vitamininiai papildai.

kiti_produktai

Kiti produktai

Pašarai žirgams, žuvims, avims ir ožkoms, triušiams, jaukiai žuvims.

e-shop

Mūsų komanda

zydrunas_totilas

Idealios receptūros ieškome kasdien

„Nėra taip, kad vieną kartą sukūrei tobulą receptą, ir viskas. Negali su vienu receptu gyventi visus metus. Ką ten metus, būna, kad keičiasi daug dažniau. Nuolatos analizuojame, kaip auga broileriai, atliekame tyrimus, kaip pasisavinamos naudingosios medžiagos ir pan. Nuo to priklauso, kokio pašaro jiems reikia. Kiekviename augimo etape ruošiami ir skirtingi pašarai, kurie pripildomi tam laikui reikalingomis medžiagomis. Taigi idealios receptūros ieškome kasdien“, – sako Ž. Totilas.

Technologas dr. Žydrūnas Totilas

Visą straipsnį skaitykite čia

skirmante

Sinergija tarp veržlios komandos ir pažangiausių technologijų

Kombinuotų pašarų laboratorijoje dirba 8 žmonių komanda, prie kurios dažnai prisijungia ir praktikantai. Aprodydama modernią laboratoriją, pašnekovė juokais sako, kad šio mikrokosmoso centre – infraraudonųjų spindulių analizatorius, galintis greitai bei kokybiškai patikrinti ir atkeliaujančias žaliavas, ir jau pagamintą produktą.

„Analizatorius irgi gimė iš veržlumo, iš komandinio, kolektyvinio proto ir patirties. Nebuvo taip, kad atėjo kažkuris iš specialistų ir pasakė – nuo šiol turime dirbti taip ir ne kitaip. Visi drauge supratome, kad šiuolaikiniame pasaulyje tik su klasikiniais metodais nebespėsime. Per parą pagaminame 13–14 skirtingų pašarų rūšių ir norint užtikrinti jų kokybę, reikia šiuolaikinių technologijų. Dirbame su „Express“ metodais ir naujausia įranga, tad tyrimams, anksčiau trukdavusiems apie 3 valandas, dabar prireikia daugiausia pusvalandžio. Taip mūsų laboratorija transformavosi iš cheminių tyrimų laboratorijos į šiuolaikiškesnę, tokią pat, kokios veikia Vakarų Europoje, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje“, – dėsto pašnekovė.

Laboratorijos vedėja Skirmantė Tumienė

Visą straipsnį skaitykite čia

rytis

Kaip scenos patirtis pasitarnauja dirbant su žemės ūkiu

„Komercinio konsultavimo versle esu jau 19 metų, jeigu kalbėtume apie žemės ūkio sritį, tada patirtis pailgėtų iki 27 metų. Prisimindamas savo karjerą prisipažinsiu, kad visada jaučiausi jaunas specialistas. Darbuose ieškodavau ir patirties semdavausi iš labiau patyrusių kolegų, kurie tapdavo mano mokytojais. Lūžis įvyko po 7 metų darbo Baltarusijoje. Jaučiausi pavargęs nuo buvimo ten ir grįžau į Lietuvą. 2016 metais pradėjau darbą „Kauno grūduose“ ir supratau, kad viskas apsivertė. Staiga pasijutau vyresniuoju, apsuptu jaunimo. Nors kolektyvas buvo jaunas, bet mane nuolat stebino savo profesionalumu“, – teigia specialistas.

Galvijininkystės skyriaus vadovas Rytis Kretavičius

Visą straipsnį skaitykite čia

vytautas

Robotai, krepšinis ir žemaitiškas užsispyrimas

„Viena iš pagrindinių ūkių problemų – kvalifikuotų darbuotojų stoka. Kai kuriuose rajonuose trūksta gerų melžėjų, niekas į kaimus nebegrįžta. Specialistų trūkumą ūkininkai bando kompensuoti melžimo robotais. Melžimo robotas yra kaip aukštos kvalifikacijos darbininkas, niekada nesiskundžiantis ir neklystantis. Labai aiškiai matau šią tendenciją ir nežinau priežasčių jai artimiausiu metu pasikeisti. Suprantu, kad reikia pradėti kaupti žinias šioje srityje. Daugelio robotizuotis pradėjusių ūkininkų žinių trūkumas daro įtaką ir mūsų darbui. Nusipirkę brangią įrangą, dalis žmonių nesupranta, kad standartiniai nustatymai nebūtinai geriausiai tinka jų konkretiems ūkiams“, – žinių trūkumo bėdą aptaria pašnekovas.

Regiono pardavimų vadovas Vytautas Žilvytis

Visą straipsnį skaitykite čia

robertas

Kelias į pergales yra grįstas bendradarbiavimu

„Džiaugiuosi, kad dauguma mano kolegų yra praktikai, savomis akimis ir rankomis matę ir sprendę visas galimas problemas. Esu įsitikinęs, kad geriausi specialistai yra tie, kurie turi patirties visame mūsų srities spektre, nuo paprasčiausių darbų iki sudėtingų. Labai džiaugiuosi, kad turiu kolegas, kurie nuolat tobulėja, o savo patirtį yra sukaupę per tiesioginį darbą“, – teigia pašnekovas. Robertas įsitikinęs, kad jo darbe yra svarbus komandinis tikslų siekimas. Gyvulių augintojai prisiriša prie konsultanto, kurio patarimai atneša matomus rezultatus. Geri specialistai pirma siekia būtent rezultatų, o ne pelno sau.

„Mano kredo – reikia tiesiogiai bendrauti su žmogumi. Lengviausiai problemos yra sprendžiamos jas pamatant, gyvai aptariant, o ne konsultuojant telefonu. Geram darbui yra būtinas tiesioginis kontaktas ir nuoširdumas. Dar svarbu yra nepamiršti tobulėti. Mes turime nuolat suteikti pridėtinę vertę ūkininkui, su kuriuo dirbame. Turime jį išmokyti to, ko jis dar nemoka, padaryti jo gyvenimą lengvesnį, o pergales dažnesnes. Būtent bendros pergalės labai motyvuoja, suteikia naujų jėgų ir iš naujo sužadina norą tęsti darbus.“

Galvijininkystės regiono vadovas Robertas Kersnauskas

Visą straipsnį skaitykite čia

egidijus

Regiono vadovu dirbantis tipiškas lietuvis

Anot Egidijaus, Lietuvoje galvijų genetika yra pakankamai panaši, tačiau skiriasi stambieji pašarai, kuriais ūkininkai šeria savo gyvulius. Įtakos pašarams turi regionas, jo dirvožemis ir klimato sąlygos. Ruošdami koncentratus, „Kauno grūdų“ specialistai ruošia baltyminę, energetinę ir mineralinę dalis, kad poveikis konkrečiam ūkiui būtų ekonomiškai optimaliausias. Svarbu yra už tinkamą kainą pasiekti geriausią išgaunamo pieno kiekį ir kokybę pieno ūkiuose bei priesvorius ir mėsos kokybę mėsiniuose ūkiuose.

Galvijininkystės regiono vadovas Egidijus Stravinskas

Visą straipsnį skaitykite čia

karolis

Pardavimų vadovas Karolis Galasevičius ir eksporto žemėlapio braižymas ant balto lapo

„Eksporte nuojautai nėra vietos. Negali tiesiog nuvažiuoti ir apsižiūrėti, nes tai per brangu. Todėl prieš važiuodamas visada atlieku „namų darbus“ – rinkos potencialo analizę. Susipažįstu su šalimi per skaičius, statistiką, verslo galimybių įžvalgas. Ir kiekvieną kartą viskas prasideda nuo balto lapo, nes patirtis eksporto sektoriuje išmokė vieno – kiekviena rinka yra unikali, universalių taisyklių nėra. Negali tikėtis, kad net kaimyninės šalys bus panašios, nes, pavyzdžiui, viena vysto gyvulininkystę, o kita – importuoja iš jos prekes, ir tavo produkcijos ten visiškai nereikia“, – pasakoja Karolis.

Visą straipsnį skaitykite čia

info

Kontaktiniai asmenys

No results
[[ contact.name ]]
[[ contact.position ]]
Visi kontaktai

Produktai

  • Visi
  • Laižalai
VitaPrem karvėms
Mineralinis vitamininis laižalas melžiamosioms, užtrūkusioms karvėms...
VitaPrem galvijų prieaugliui
Vitamininiai mineraliniai papildai galvijų prieaugliui, didinantis...
VitaPrem Extra veršeliams
Vitamininiai mineraliniai papildai veršeliams, didinantys jų augimo...
VitaPrem užtrūkusioms karvėms
Vitamininiai mineraliniai papildai skirti užtrūkusioms karvėms,...
VitaPrem Eco melžiamosioms karvėms
Vitamininis mineralinis papildas skirtas melžiamosioms karvėms,...
Effectus Pre-start pašaras
Kauno Grūdų pašaras su optimalu baltymų, vitaminų ir mikroelementų...
Ekstruduoti pašarai mėsinėms avims
Lengvai virškinami. Geresnis maistinių medžiagų įsisavinimas....
vitamininiai papildai VitaPrem kiaulėms
Pašarinės žaliavos: Sojos rupiniai Rapso rupiniai Saulėgrąžų rupiniai...
lesalas vištoms dedeklėms KG Nature
Lesinant dedeklės vištas šiais lesalais, užtikrinamas maksimalus vištų...
Visavertis pašaras triušiams KG Nature
Visavertčiai pašarai „KG Nature“ garantuotuoja optimalų triušių...
Kauno Grūdų pašarai žuvims
Visaverčiai pašarai karpinėms gaminami atsižvelgiant į reikalingu...
Kauno Grudų pašarai triušiams
Šeriant triušius šiais visaverčiai pašarais mažinama įvairių ligų...
Kauno Grudų pašarai paršavedėms kiaulėms
Visaverčiai pašarai gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų, yra...
Pašarai penimoms kiaulėms
Visaverčiai pašarai penimoms kiaulėms užtikrina gerą kiaulių apetitą...
Pašarai paršeliams
Visaverčiai pašarai užtikrina paršelių sveikatingumą, imuniteto...
Visaverčiai lesalai kalakutams
Sudarant visaverčių lesalų kalakutams receptūras yra taikoma „idealaus...
Lešalai suaugusiųjų dėsliųjų veislių pulko vištoms
Visaverčiai lešalai skirti suaugusiųjų dėsliųjų veislių pulko vištoms....
Lesalai viščiukams broileriams
AB „Kauno Grūdai“ specialistai viščiukų broilerių augintojams...
Lesalai pakaitinėms vištaitėms
Dėsliųjų veislių visaverčiai lesalai pakaitinėms vištaitėms užtikrina...