Vasarį „Kauno grūdų“ atstovai dalyvaus vienoje didžiausių pasaulyje maisto ir gėrimų pramonės parodų „Gulfood“

Vasario 17-21 dienomis Dubajuje vyks pasaulinė maisto ir gėrimų pramonės paroda „Gulfood“, kurioje dalyvaus ir AB “Kauno Grūdai“ atstovai. Jie parodos lankytojams pristatys „Kauno grūdų‘ gaminamus miltus ir jų mišinius, greitai paruošiamus produktus bei džiūvėsėlių padengimo sistemas.

„Gulfood“ yra viena didžiausių pasaulinių maisto ir gėrimų pramonės parodų. Pernai joje dalyvavo apie 5 tūkst. kompanijų ir 10 tūkst. lankytojų iš beveik 200 šalių. Dalyvavimas „Gulfood“ yra puiki galimybė prisistatyti plačiai maisto pramonės auditorijai: gamintojams, distributoriams, prekybininkams ir apskritai įvairių verslų atstovams, kurių veikloje aktualus maisto sektorius. „Kauno grūdai“ šioje parodoje dalyvaus jau šeštą kartą. Mūsų tikslas – lankytojams ne tik pristatyti gaminamus produktus bei gamybos technologijas, bet tuo pačiu ir užmegzti naujus verslo santykius su tiksliniais klientais, atverti kelius į naujas rinkas, kur mūsų dar nėra. Taip pat mums tai galimybė tiesiai iš pirmų lūpų sužinoti apie naujausias maisto pramonės tendencijas, parsivežti naujų idėjų“, – sako AB „Kauno grūdai“ Miltų ir jų produktų verslo vadovas Marius Dapkūnas.

Kaip jis pasakoja, AB „Kauno grūdų“ atstovai parodoje „Gulfood‘ pristatys specialiai tam tikriems gaminiams gaminti skirtus miltus (pvz., picai, čiabatai, makaronams, duonai, pyragams), miltinius mišinius, greitai paruošiamus makaronus ir košes bei džiūvėsėlių padengimo sistemas. „Sulaukiame daug užklausų dėl šių produktų iš potencialių klientų. Matome, kad susidomėjimas ir poreikis yra, tad dalyvavimas „Gulfood“ mums yra puiki galimybė vienu metu aprėpti daug verslo atstovų, kuriems aktualu mūsų gaminami produktai“, – pažymi „Kauno grūdų“ Miltų ir jų produktų verslo vadovas.

Specialiai „Gulfood“ parodai „Kauno grūdų“ atstovai atnaujino gaminamos katalogą, kuriame – naujausia informacija apie gaminamą produkciją, gamybos technologijas bei „Kauno grūdų“ prekių ženklus. Bendrovės atstovai lankytojus pasitiks specialiame stende, kur bus galima ne tik daugiau sužinoti apie pristatomus produktus bei gamybą, bet ir jų paragauti. 

Skelbiama, kad šiemet Dubajuje vyksiančioje „Gulfood“ parodoje bus pristatyta daugiau nei 1000 naujų maisto produktų ir gėrimų bei produktų naujovių ir paslaugų. Šioje parodoje dalyvauti kviečiami maisto produktų gamybos, prekybos, kepimo pramonės, viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, mažmeninės prekybos, viešbučių ir kitų pramonės šakų specialistai, kurių veikla ar teikiamos paslaugos apima maisto ir gėrimų sektorių.