„Kauno grūdų“ greitai paruošiami produktai – jau ir traukiniuose

„Lietuvos geležinkeliai“ keleiviams siūlomų užkandžių asortimentą papildė „Kauno grūdų“ gaminamais greitai paruošiamais produktais. Norintys greitai ir skaniai pasistiprinti kelionių metu galės įsigyti „Activus“ košių ir „Dorea“ makaronų.

„Keliaujantiems svarbiausi faktoriai, renkantis užkandžius, yra greitas ir patogus paruošimas, bei, žinoma, tai, kad būtų skanu. Taip pat vartotojai labai greitai reaguoja į pasaulyje vyraujančias tendencijas, t.y., nori sveikesnių produktų. Bet kokiose situacijose jie lygina, kuris pasirinkimas būtų palankesnis sveikatai: pvz., sumuštinis iš užkandžių baro ar greitai paruošiama košė? Savo ruožtu siūlome ne tik skanius greitai paruošiamus produktus, bet ir sveikatai palankesnius. Dėl to mūsų gaminama produkcija „skinasi“ kelią ir į keliavimo priemones. Dar pernai mūsų produktai papildė tarptautinių avialinijų užkandžių asortimentą, džiugu, kad nuo šiol mūsų košių ir makaronų galės įsigyti ir keliaujantys Lietuvos traukiniais“, – sako AB „Kauno grūdai“ greitai paruošiamų produktų vadovė Oksana Šimoliūnaitė.

Kelionių metu „Lietuvos geležinkelių“ traukiniuose jau galima užsisakyti „Activus“ populiariausių skonių košių: avižinių košių su avietėmis ir braškėmis bei grikių košės su vištiena. Taip pat keleiviams siūlome ir „Dorea“ greitai paruošiamų makaronų. Vėlgi siūlomame asortimente – populiariausi skoniai: tailandietiško skonio makaronai su kokosu ir vištiena bei vietnamietiško skonio makaronai su juodaisiais fungus grybais.

Greitai ir skaniai užkąsti norintiems keleiviams garantuojame sveikesnį pasirinkimą! „Activus“ košės žymimos žalios rakto skylutės simboliu, kuris yra patvirtintas LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir reiškia, kad produktas yra palankus sveikatai. Košėms naudojame liofilizuotas (šaltyje džiovintas) uogas, kurios ne tik išsaugo savo unikalų skonį ir kvapą, bet ir visas maistines vertes. Gamindami košes su mėsa, naudojame pačių užaugintą ir pagamintą vištieną! Pilno grūdo „Dorea“ makaronai – be pridėtinių skonio stipriklių ir sintetinių dažiklių, vietoj palmių aliejaus naudojamas rapsų aliejus, kuris mažina cholesterolio lygį ir yra puikus Omega-3 šaltinis.

Primename, kad praėjusių metų lapkritį „Kauno grūdų“ greitai paruošiamomis košėmis ir makaronais indeliuose savo užkandžių asortimentą papildė dvi oro linijų bendrovės: Lietuvos „GetJet Airlines“ ir didžiausia Suomijos aviakompanija „Finnair“. Vengrijos bendrovė „Wizzair“ savo keleiviams užsisakyti šios produkcijos siūlo jau daugiau nei metus. Skrydžių keleiviams siūloma „Activus“, „Sun Yan“ ir „JustInn“ prekių ženklais pažymėtų „Kauno grūdų“ greito paruošimo košių ir makaronų indeliuose.