„Kauno grūdai“ pristato pirmąją elektroninę parduotuvę: siūlo internetu įsigyti pašarų

„Kauno grūdai“ pristato pirmąją savo elektroninę parduotuvę, kurioje siūlo įsigyti pačių gaminamus kombinuotus pašarus bei kitus skirtingoms gyvulių rūšims reikalingus produktus. Įmonės atstovai neslepia, kad sprendimą sukurti elektroninę parduotuvę paspartino užklupęs koronavirusas ir siekis pirkėjams suteikti galimybę saugiai ir patogiai apsipirkti.

kombinuoti pasarai

„Kauno grūdai“ turi nuosavas mažmenines parduotuves, kuriose prekiauja pašarais, vitamininiais mineraliniais papildais ir kitais gyvuliams skirtais produktais. Veikiame skirtinguose Lietuvos miestuose, tad aplinkiniai ūkininkai ir bendrai – gyvulių augintojai – gali tiesiogiai iš mūsų įsigyti „Kauno grūdų“ gaminamos produkcijos. Visgi jau anksčiau svarstėme apie galimybę persikelti ir į elektroninę erdvę, kadangi mūsų tikslas – būti dar arčiau klientų: būti greitai ir patogiai pasiekiamiems, kai jiems prireikia mūsų produktų, iškart reaguoti į jų poreikius ir juos įgyvendinti. Užklupusi pandemija paspartino elektroninės parduotuvės sukūrimą. Per pirmąjį karantiną, kai buvo apribota ne maisto prekių parduotuvių veikla, gyvulių augintojai susidūrė su problema, kur įsigyti pašaro ir kitų produktų, kurie jiems yra pirmo būtinumo prekė. Situacija dėl koronaviruso išlieka įtempta, todėl siekdami garantuoti, kad klientams visuomet būtų prieinami šie produktai ir, žinoma, užtikrinti dar saugesnį ir patogesnį apsipirkimą, siūlome naudotis elektronine parduotuve“, – sako Šarūnas Valys, „Kauno grūdų“ Kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslo vadovas.

Kad gyvulių augintojams neramu dėl to, jog neprarastų galimybės įsigyti būtinų produktų, atskleidžia ir „Kauno grūdų“ mažmeninės prekybos vadovas Marius Macijauskas. „Dar ir dabar sulaukiame skambučių su klausimu, ar dirba mūsų parduotuvės. Suprantama, kad baiminamasi, jog vėl nebūtų apribota jų veikla. Parduotuvėse laikomės visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, visgi elektroninė parduotuvė – sprendimas, kuris garantuoja ne tik dar didesnį saugumą, bet ir patogumą: vos kelių mygtukų paspaudimu sukomplektuoji reikalingų produktų krepšelį, kurie pristatomi teisiai į namus. Beje, tai iš tiesų didžiulis palengvinimas ypatingai ūkininkams, kurie užsako ganėtinai didelius kombinuotų pašarų ir kitų mūsų produktų kiekius“, – pažymi M. Macijauskas.

„Kauno grūdų“ elektroninėje parduotuvėje www.kgshop.eu siūloma įsigyti pašarų ir vitamininių mineralinių papildų, pašarinių žaliavų kiaulėms, karvėms, veršeliams, vištoms dedeklėms, mėsiniams viščiukams, triušiams bei žirgams, šėrimo įranga paukščiams. Apsipirkti šioje parduotuvėje gali ir naminių gyvūnų augintojai, asortimente – ir „Kauno grūdų“ gaminamas maistas katėms ir šunims. Iš viso elektroninėje parduotuvėje šiuo metu siūloma daugiau kaip 200 skirtingų prekių.

Ateityje  „Kauno grūdai“ planuoja plėsti elektroninėje parduotuvėje siūlomų prekių asortimentą. Artimiausiu metu čia atsiras augalininkystės produktų: sėklų, augalų priežiūros priemonių ir pan. „Kauno grūdų“ gaminamos produkcijos krepšelyje – maisto produktai, tokie kaip miltai, greitai paruošiami makaronai ir košės, tikėtina, kad įmonė taip pat pasiūlys internetu įsigyti ir šių produktų. „Turime platų gaminamų produktų krepšelį, vertinamus prekių ženklus. Kol kas prekybą mūsų elektroninėje parduotuvėje sutelksime į ūkinei veiklai aktualų asortimentą, tačiau ateityje svarstome galimybę jį plėsti pasiūlant įsigyti ir mūsų maisto produktų. Patogiau, kai kuo daugiau reikalingų produktų randi vienoje vietoje. Tą iš savo pusės ir sieksime pasiūlyti mūsų klientams“, – sako „Kauno grūdų“ Marketingo tarnybos vadovas Artūras Skairys. 

AB „Kauno grūdai“ turi 12-ka kombinuotųjų pašarų, premiksų ir kitų gyvuliams skirtų prekių mažmeninių parduotuvių, veikiančių skirtinguose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Jurbarke, Joniškyje, Tauragėje, Utenoje, Šakiuose, Kėdainiuose ir Vilkaviškyje. Parduotuvėse taip pat nuolat plečiamas siūlomas asortimentas „Kauno grūdų“ krepšelyje esančiais produktais.