Nauja partnerystė su Kauno „Žalgiriu"

Įsibėgėjant 2021-2022 metų krepšinio sezonui, Kauno „Žalgiris“ pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su AB „Kauno grūdai“. Nuo 2021 metų gruodžio įmonė tampa viena iš Kauno „Žalgirio“ partnerių.

Žalgirio arenos kaimynystėje, kitoje Nemuno pusėje įsikūrę AB „Kauno grūdai“ yra gerai žinoma, ne vieną dešimtį sėkmingų veiklos metų skaičiuojanti lietuviško kapitalo įmonė. Tai viena didžiausių maisto produktų gamybos bendrovių Lietuvoje, kurios veiklos kryptys apima paukštininkystę, miltų bei greitai paruošiamų produktų, kombinuotųjų pašarų gamybą, grūdų supirkimą ir perdirbimą, prekybą žaliavomis ir kitas paslaugas.

„Esame Kauno įmonė, todėl nesuklysiu sakydamas, kad didžioji dalis mūsų įmonės darbuotojų yra aistringi Kauno „Žalgirio“ gerbėjai. Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami prisidėti prie savo miesto komandos ir tapti naujaisiais Kauno „Žalgirio“ partneriais“, – sakė AB „Kauno grūdai“ generalinis direktorius Andrius Pranckevičius.

paspaudimas

Pasak bendrovės vadovo, įmonė nuolatos aktyviai dalyvauja įvairiose socialinėse iniciatyvose, remia nacionalinius ir regioninius kultūros bei sporto renginius. Ypatingas dėmesys skiriamas aktyvaus gyvenimo būdo skatinimui tiek visuomenėje, tiek įmonės viduje. Sveikesnio gyvenimo būdo propagavimas – viena iš įmonės socialinės atsakomybės sričių.

„Didelė garbė būti partneriais legendinės Lietuvos krepšinio komandos, kuri yra įkvėpimas ir sektinas pavyzdys kiekvienam lietuviui. Mes, kaip ir Kauno „Žalgiris“, siekiame būti savo srities lyderiais, todėl tikimės, kad ši nauja partnerystė tarp tikrų kauniečių bus lydima abipusės sėkmės ir išaugs į ilgametę draugystę“, - kalbėjo A. Pranckevičius.

Jam antrino ir Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, pasidžiaugęs naująja partneryste.

„Visada smagu bendradarbiauti su savo srities lyderiais. Toks yra ir vienas mūsų strateginių tikslų. Tikime, kad su laiku ši partnerystė tik augs ir stiprės“, – sakė P. Motiejūnas.

pasirasymaspasirasymas