„Kauno grūdai“ pristato fotografijų su augintiniais parodą „Dalinamės beveik viskuo“

„Kauno Grūdų“ veterinarinės farmacijos verslas pristato išskirtinį projektą – fotografijų parodą „Dalinamės beveik viskuo“. Fotomenininko Mariaus Vizbaro darytose fotografijose atskleidžiama šunų mylėtojos, veisėjos Žanetos Truskienės diena su jos augintiniais ir kuo jie tarpusavyje dalinasi. Vilniečiai fotografijas galėjo pamatyti prekybos centre „Panorama“ balandžio 24 – gegužės 13 dienomis. Vakar paroda atkeliavo į Kauną, į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“. Fotografijas „Akopolyje“ bus galima išvysti iki gegužės 28 dienos.

paroda2

„Parodos tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į tai, kiek daug laiko praleidžiame su savo keturkoju draugu, ir kiek dalykų vienas su kitu dalinamės. Laikui bėgant, mums augintiniai tampa tikrais šeimos nariais, kuriems reikalinga mūsų meilė ir kuriais turime atsakingai pasirūpinti“, –  parodą pristato AB „Kauno grūdai“ marketingo projektų vadovė Agnė Vybornė.

Kaip ji pažymi, parodos metu lankytojai turi galimybę daugiau sužinoti apie tai, kaip tinkamai pasirūpinti savo augintiniais. „Viena iš problemų, su kuriomis tenka susidurti mūsų mylimiems augintiniams – tai įvairūs parazitai, kuriais kartais būna sunku atsikratyti. Pristatome „Frontline“ antiparazitinius preparatus, apie kuriuos ir kviečiame parodos lankytojus sužinoti daugiau“, – pasakoja A. Vybornė.

par par3