Dukterinės įmonės

latvija

„KG Latvija" 

Latvijoje įsteigta ir veikianti bendrovė vykdo kombinuotųjų pašarų, visaverčių lesalų, pašarų priedų ir žaliavų mažmeninę prekybą įvairioms gyvūnų rūšims bei siūlo ėdalus, skirtus šunims ir katėms. Latvijos ūkininkai gali įsigyti augalų apsaugos priemonių, sėklų, mikroelementinių trąšų ir silosavimo produktų. „KG Latvija“ teikia mobilią pašarų gamybos paslaugą. Su vienomis moderniausių Europoje pašarų gamybos mobiliosiomis mašinomis Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos ūkiams teikiamos ne tik kokybiškos pašarų gamybos paslaugos, bet ir parenkami geriausi pašarų priedai. 

Sužinoti daugiau

belfi

„Belfidagro“

2008 m. Baltarusijoje įsteigta ir šioje šalyje veikianti įmonė IOOO „Belfidagro“ gamina ir prekiauja premiksais bei baltyminiais vitamininiais mineraliniais papildais.

Sužinoti daugiau

klm

„KLM"

Baltarusijoje įsteigta ir veikianti bendrovė, kurios veikla - prekyba pašarinėmis žaliavomis, veterinariniais preparatais, augalų apsaugos priemonėmis ir sėklomis. 

 

vitomek

„Vitomek"

Rusijoje įsteigta ir čia veikianti įmonė - galvijams ir naminiams paukščiams skirtų pašarų priedų gamintoja ir tiekėja. Bendrovės premiksų gamybos pajėgumai siekia 34 000 tonų per metus. 

Sužinoti daugiau

polska

KG Polska

Lenkijoje įsteigta ir čia veikianti "Kauno Grūdų" dukterinė bendrovė, kurios veikla - prekyba žaliavomis.