KG Group įmonės tradicijos

„KG Group“ komandą vienija ne tik bendras rezultatų siekimas, bet ir laisvalaikis, kurį leidžiame drauge švęsdami įmonės šventes, dalyvaudami socialinėse akcijose.

Jau tradicija tapo kasmet vykstanti „KG Group“ „Nominacijų šventė“, kurios metu apdovanojami labiausiai nusipelnę bei ilgamečiai organizacijos darbuotojai.

Gražiausių ir šilčiausių metų švenčių metu dovanojame Kalėdinius spektaklius vaikams.
 
Įmonės darbuotojai jau ne vienerius metus dalyvauja „Darom akcijoje“, kurios metu ir patys tvarko šalia darbo vietos esančią teritoriją, ir kitoms kompanijoms parodo gražų pavyzdį.
 
Įmonių grupė kasmet organizuoja strateginę sesiją, kuri skirta pristatyti kitų metų tikslus, esminius pokyčius, darbus ir iššūkius - kad kompanijos darbuotojai drauge juos išklausytų, aptartų, geriau suvoktų savo atliekamo darbo bei pokyčių reikšmę platesniame visos įmonių grupės, verslo ar tarnybos planuojamų darbų kontekste.
 
Graži kasmet gamtoje, prie ežero vykstanti tradicija „Pagauk Bosą“. Jai kiekvienais metais ruošiasi būrys užkietėjusių žvejų ir jų šeimos narių. Renginio metu vyksta žvejybos varžybos, verdama gardi žuvienė, vyksta įvairiausi žaidimai, o vaikams nestinga tik jiems skirtų pramogų.
 
Jau tapo tradicija, kad kiekvienais metais prisijungiame prie „Pyragų dienos“ akcijos. Darbuotojai ne tik kepa pyragus ir jais vaišina kolegas, bet kartu ir renka lėšas, kurias vėliau paaukoja „Išsipildymo akcijai“. Skaniausio, įdomiausio, originaliausio pyrago autoriai taip pat apdovanojami „Kauno Grūdų“ įsteigtais prizais.
 
Įmonės darbuotojų iniciatyva, kiekvienais metais prisijugiame ir prie Maltos ordino pagalbos tarnybos organizuojamų renginių. Tradiciškai, mokslo metams prisidėjus, renkamos mokymosi priemonės, drabužiai, žaislai ar kiti vaikams svarbūs daiktai, kurie, maltiečių savanorių pagalba, yra perduodami sunkiau besiverčiančioms šeimoms. Bendradarbiaudami su organizacija rengiame ir įvairius edukacinius renginius.
 
Kiekvienais metais darbuotojams ir jų šeimos nariams organizuojamos šeimos šventės. Tarpautinės vaikų dienos proga darbuotojai kviečiami kartu su savo šeimomis atvykti į specialiai jiems suorganizuotą renginį. Šventės metu netrūksta aktyvių pramogų ir mažiems ir dideliems.