Veterinarinė farmacija

Apie verslą

Kvalifikuotų veterinarijos gydytojų konsultacijos ir pasaulinių farmacijos gamintojų preparatai – geriausių sprendimų garantas.

Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą veterinariniais preparatais, skirtais visoms gyvūnų grupėms. Dirbame su didžiausiais farmacijos preparatų gamintojais, todėl garantuojame ne tik kvalifikuotas konsultacijas, bet ir aukščiausios kokybės veterinarinių preparatų tiekimą. Prekyba veterinariniais vaistais vykdoma Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Lenkijoje.
 

 

suniukas

Mūsų veikla

Siūlome kompleksinį paslaugų paketą:

 • Pažangiausias profilaktikos ir gydymo priemones;
 • Pašarus bei pašarinių priedų pasirinkimą;
 • Veterinarinius vaistus ir priemones veterinarijos vaistinėms, veterinarijos gydykloms, klinikoms ir zoo priekių parduotuvėms;
 • Profesionalias veterinarijos gydytojų konsultacijas;
 • Individualų kliento informavimą apie rinkos naujoves;
 • Reguliarius kvalifikacijos kėlimo seminarus.

Sužinoti daugiau

gamintojai

Kam atstovaujame

Esame vieninteliai „Phibro Animal Health“ atstovai Lietuvoje. Mūsų partneriai – garsiausi pasaulyje veterinarinių vaistų gamintojai „Virbac“, „KRKA“, „Anpario“, „Lavet“, „Heel“, „Vetoquinol“, „Nukamel“, „Profeed“, „Biochem“ ir kt. Tai, kad mumis pasitiki visame pasaulyje žinomos ir pripažintos kompanijos, mums yra didžiulis įvertinimas.

kate

Produktai

Siūlome veterinarinius preparatus ir priemones smulkių gyvūnų, galvijų, kiaulių ir paukščių segmentams. Siūlome:

 • Vakcinas;
 • Antimikrobinius ir antimastitinius preparatus;
 • Antiparazitinius preparatus;
 • Pašarų papildus;
 • Veterinarinius instrumentus ir priemones;
 • Kita.

Daugiau sužinokite ČIA

konsultacijos

Konsultuojame

Turime veterinarijos gydytojų komandą, kuri visada pasiruošusi suteikti profesionalias konsultacijas. Konsultuojame Lietuvos ūkininkus, kaip kuo geriau pasirūpinti auginamais gyvuliais. Taip pat teikiame konsultacijas klinikų, vaistinių ir veterinarinių parduotuvių atstovams.

paskaita

Mokymai, seminarai

Didelį dėmesį skiriame veterinarijos atstovų edukacijai: rengiame mokymus, seminarus, kuriuose pristatome veterinarijos aktualijas. 

Kas dvejus metus rengiame didžiausią Baltijos šalyse veterinarinės farmacijos kongresą „VET Congress“, kuris pritraukia šimtus dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Kongreso metu gilinamės į veterinarinės medicinos tendencijas, pažangius praktikos sprendimus, veterinarinės farmacijos naujoves.

socialine

Atsakomybė

Rengiame socialines kampanijas, siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad turime atsakingai pasirūpinti savo augintiniais. Tarp mūsų surengtų kampanijų - „Dalinamės beveik viskuo“, „Nenoriu būti apsaugotas pusiau“. 2019-ųjų vasarą kartu su mobilios programėlės #walk15 komanda pristatėme pirmąją Lietuvoje interaktyvią pažintinę šunų trasą #NENORIU BŪTI APSAUGOTAS PUSIAU. Kaune pradėjusia veikti trasa siekiama skatinti sveikesnį augintinių ir šeimininkų gyvenimo būdą.

Kontaktiniai asmenys

No results
[[ contact.name ]]
[[ contact.position ]]
Visi kontaktai