„KG Group“ tradiciškai prisijungė prie akcijos „DAROM 2018“

Jau vienuoliktą kartą vykstanti  visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „DAROM 2018“ neaplenkė ir visos „KG Group“ įmonių grupės. Skirtinguose Lietuvos kampeliuose esantys padaliniai noriai ėmėsi iniciatyvos ir jungėsi prie visos Lietuvos akcijos dalyvių.

Penktadienį besibaigiant darbo dienai „KG Group“ darbuotojai, į rankas paėmę įprastai darbo dienai galbūt rečiau naudojamus įrankius, skubėjo tvarkyti apylinkių. Gamtai ir jos apsaugai neabejingi darbuotojai kasmet laukia akcijos „DAROM“, nes tai puiki proga ne tik prisidėti prie puikios iniciatyvos, bet ir pabendrauti su kolegomis kiek kitokioje aplinkoje ir bent trumpam pakeisti įprastas darbo vietas. Įmonių grupės valdybos pirmininkas Tautvydas Barštys taip pat labai džiaugėsi darbuotojų iniciatyvumu: „Nepaprastai gera matyti tokią gausybę mūsų darbuotojų, kurie prisideda prie aplinkos puoselėjimo. Džiugu, kad metai iš metų, tvarkome gamtą tarsi viena didelė šeima.“


Po intensyvaus darbo gryname ore visi „KG Group“ darbuotojai buvo tradiciškai pakviesti prisijungti prie vaišių stalo, kur buvo galima ne tik atgauti jėgas, bet ir pasidalinti įspūdžiais su kolegomis.