Naujieji FK Panevėžys partneriai – AB „Kauno grūdai“

„Panevėžio“ futbolo klubo rėmėjų gretas papildė viena didžiausių maisto pramonės įmonių Lietuvoje AB „Kauno grūdai“. Nuo 2022 metų balandžio mėnesio įmonė tapo viena pagrindinių FK „Panevėžys“ rėmėjų.

AB „Kauno grūdai“ yra gerai žinoma, ilgus metus sėkmingai veikianti  lietuviško kapitalo įmonė. Tai viena didžiausių maisto produktų gamybos bendrovių Lietuvoje, kurios veiklos kryptys apima paukštininkystę, miltų bei greitai paruošiamų produktų, kombinuotųjų pašarų gamybą, prekybą žaliavomis ir kitas paslaugas.

AB „Kauno grūdai“ praėjusių metų liepą tapo „Linas Agro Group“ dalimi. „Linas Agro“ savo veiklą prieš daugiau nei 30 metų pradėjo būtent Panevėžyje. Šiandien įmonių grupė yra  viena iš lyderių Lietuvoje, žinoma ir vertinama tarptautinėje rinkoje.

Bendrovė skiria ypatingą dėmesį aktyvaus gyvenimo būdo skatinimui tiek visuomenėje, tiek įmonės viduje. Todėl aktyviai remia įvairias sporto šakas bei sporto renginius. Pasak „Kauno grūdų“ vadovo, viena iš įmonės socialinės atsakomybės sričių yra sveikesnio gyvenimo būdo propagavimas, o verslo įmonių ir sporto organizacijų bendradarbiavimas padeda siekti šių tikslų.

Futbolas1Futbolas1

"Norime prisidėti prie stiprėjančio ir augančio futbolo lygio Lietuvoje. Be to, neslėpsiu, esu gimęs ir užaugęs Panevėžyje, todėl „Panevėžio“ futbolo klubui jaučiu išskirtinę simpatiją. „Panevėžio“ futbolo klubas įrodė, kad gali siekti aukščiausių savo srities rezultatų ir būti įkvepiantis pavyzdys futbolo gerbėjams bei augančiai kartai. O mes tikimės bendradarbiavimo dėka stiprinti šios sporto šakos įvaizdį  “, - kalbėjo A. Pranckevičius.

Naująja draugyste džiaugėsi ir FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

„Džiaugiamės prie „Panevėžio“ futbolo klubo puoselėjimo prisidedant tokiai žinomą vardą turinčiai įmonei. Rėmėjų gretos vis pildosi – tai parodo, kad klubas žengia tinkama kryptimi. Malonu, jog prie mūsų prisijungė glaudžių sąsajų su Panevėžiu turinti įmonė, neabejinga tiek miestui, tiek jo reprezentacinei futbolo komandai“, – sakė futbolo klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas.