Jau kovo mėnesį – ketvirtasis „Kauno grūdų“ organizuojamas veterinarijos kongresas

Veterinarinė farmacija – vienas iš „Kauno grūdų“ vystomų verslų, kuriuo siekiame savo klientams užtikrinti ne tik sklandų preparatų tiekimą, bet ir suteikti konsultacijas apie tinkamiausias priemones, ligų gydymo bei profilaktikos sprendimus. Taip pat didelį dėmesį skiriame veterinarijos gydytojų kompetencijos kėlimui.  „Kauno grūdai“ buvo pirmoji įmonė, Baltijos šalyse surengusi veterinarinės farmacijos kongresą „VET Congress“, kuris kasmet pritraukia šimtus dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių.

Šiemet mūsų laukia jau ketvirtasis kongresas – „VET CONGRESS Lithuania 2020“, kuriame pranešimus skaitys Europoje ir pasaulyje pripažinti lektoriai. Vyks pristatymai, atviros diskusijos 5-iuose sektoriuose. Bus pristatytos veterinarinės medicinos aktualijos iš smulkių gyvūnų, galvijų, kiaulių bei paukščių sektorių. Šių metų naujiena – verslo sektorius, kuriame laukia pranešimai apie teikiamų paslaugų gerinimą: ko reikia šių dienų klientams, kaip juos pritraukti, kaip pasiūlyti naują produktą ir bendrai – kaip sėkmingai valdyti verslą.

„VET CONGRESS Lithuania 2020“ – tai galimybė ne tik atnaujinti profesines žinias, bet ir kelti kvalifikaciją paslaugų teikimo srityje. Daugiau informacijos rasite: https://vetcongress.lt/.

kongresas