Apie verslą

AB „Kauno Grūdai“ prekyba žaliavomis užsiima nuo 2004 m., 2010 m. veiklas suskirsčius į verslus, prekyba žaliavomis tapo vienu iš autonominių įmonės verslų.

Patirtis ir atsakingumas lėmė verslo plėtrą ir partnerystę su tarptautinėmis kompanijomis. Šiandien Žaliavų prekybos verslas Lietuvoje ir tarptautinėse rinkose yra vertinamas kaip patikimas tiekėjas ir verslo partneris.

Sėkmingai vykdydami žaliavų prekybą įvairiose rinkose, turime masto ekonomiją, todėl esame konkurencingi siūlydami kokybę už geriausią kainą. Atstovaujame didžiausius žaliavų gamintojus iš ES, Rytų Europos bei Azijos. Siekiame užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas Rytų ir Vakarų Europoje, Skandinavijoje, NVS šalyse bei Vidurinės Azijos rinkose, tiekdami plataus spektro žaliavų asortimentą. Versle dirbantys profesionalai yra lankstūs klientų poreikiams, konsultuoja ir siūlo alternatyvas žaliavų panaudojime.

AB „Kauno Grūdai“ Žaliavų prekybos verslas per mėnesį Lietuvos ir užsienio klientams parduoda apie 12 tūkst. tonų žaliavų. Žaliavos, skirtos pašarų ir premiksų gamintojams bei paukščių, galvijų ir kiaulių augintojams.

Žaliavos nuolat parduodamos į tokias šalis kaip Čekija, Lenkija, Latvija, Estija, Italija, Vokietija, Suomija, Norvegija, Švedija, Danija, Rusija, Baltarusija, Uzbekistanas, Tadžikistanas.

Baltarusijoje turime dukterines gamybines įmones, kurios užsiima premiksų, baltyminių vitamininių mineralinių papildų, pieno pakaitalų gamyba ir žaliavų prekyba.

Viena iš verslo stiprybių – logistiniai sprendimai. Žaliavas tiekiame jūrų, geležinkelių ir kelių transportu.

PRODUKTAI