Mobili pašarų gamyba

Pažangiausia mobili kombinuotųjų pašarų gamyba Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje

Pašarų galvijams gamyba ūkiuose

Europos Sąjungoje daugiau kaip 20 proc. visų gaminamų pašarų galvijams yra ruošiami ūkiuose, kooperatyvuose, žemės ūkio bendrovėse. Pašarų gamyba ūkiuose padeda efektyviau panaudoti savame ūkyje išaugintus grūdus bei kitas pašarines žaliavas. Pagerinus kombinuotųjų pašarų maistinę vertę su gamyklose pagamintais baltyminiais arba mineraliniais papildais galima pagaminti itin aukštos kokybės, fiziologiškai subalansuotus pašarus melžiamoms karvėms ir penimiems galvijams.

AB „Kauno Grūdai“ įsigijo vieną moderniausių Europoje pašarų gamybos mobiliąją mašiną ir siūlo Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos ūkiams itin kokybiškas pašarų gamybos paslaugas, geriausius pašarų papildus ir gyvulininkystės konsultantų paslaugas, siekiant padėti ūkiams gauti maksimalų galvijų produktyvumą.

Teikiant paslaugas siūlome pašarines žaliavas ir kitus galvijų ūkiams gaminamus PRODUKTUS.

Perspektyviausia mobili pašarų gamyba

Siekiant produktyvumo, efektyvumo ir didžiausio našumo pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos. Išskirtinis ir perspektyviausias kombinuotųjų pašarų gamybos būdas šiandien – austrų pašarų gamybos mašina „Tropper“.

AB „Kauno Grūdai“ yra žinoma kaip viena didžiausių pašarų ir jiems skirtų priedų gamintoja. Suburta itin kompetentingų specialistų, veterinarijos gydytojų ir receptų sudarymo specialistų komanda teikia individualias konsultacijas.

Individualiai sudaromos receptūros

Atvykę bendrovės specialistai operatyviai pagamins kokybiškus kombinuotuosius pašarus už prieinamą kainą. Pagal individualias receptūras pagaminti, subalansuoti, praturtinti maistinėmis medžiagomis pašarai padidins karvių produktyvumą, gerins jų sveikatingumą bei pieno kokybę.

„Tropper“ pranašumai – mobilumas, tikslumas, kokybė, kompetencija ir operatyvumas.

AB „Kauno Grūdai“ kombinuotųjų pašarų ruošimo paslaugas teikia septynias dienas per savaitę.

Suburta profesionalų komanda, kuri atsakinga už mobilios mašinos logistikos planavimą, reikiamo kiekio kokybiškų papildų paruošimą bei operatyvų receptūrų sudarymą ir konsultacijas. „Tropper“ mašina pasižymi moderniausiomis techninėmis charakteristikomis – vienu metu galima pagaminti dviejų rūšių pašarus.

Ūkyje pagaminti kombinuotieji pašarai gali būti transportuojami į bet kurią klientui pageidaujamą vietą.

Gamyboje vykstantys procesai yra automatizuoti ir valdomi įdiegta kompiuterizuota sistema. Todėl pašarų dozavimo tikslumas – neviršija 100 g gaminant 1 t pašarų.

Mobilioji mašina per 1 val. gali pagaminti iki 20 t kombinuotųjų pašarų. Darbo sklandumą garantuoja Austrijoje apmokyti kvalifikuoti specialistai. Siekiant užtikrinti kokybę ir gamybos procesus, specialistai papildomai supažindinami su pašarų gamybos technologijomis. Pašarų gamybos metu operatyviai patikslinamos pašarų receptūros.

Už atliktas paslaugas išrašomos visos reikalingos sąskaitos bei dokumentai.

Išskirtinė paslauga - grūdų traiškymas

Siekiant pagerinti pašarų skonio savybes, galvijų virškinimą bei prieauglį, būtina naudoti traiškytus grūdus. Traiškyti grūdai tinka galvijų kombinuotiesiems pašarams gaminti. Šie pašarai labiausiai tinkami melžiamoms karvėms šerti. Atlikti tyrimai rodo, kad traiškytais grūdais šeriamos melžiamos karvės yra produktyvesnės, o galvijų ir prieauglio priesvoriai didesni. Be to, šis grūdų apdorojimo būdas teigiamai veikia gyvulių sveikatingumą.

AB „Kauno Grūdai“ technologiniai pajėgumai, ekspertų komanda, žinios ir patirtis – geriausias sprendimas kiekvienam galvijininkystės ūkiui.

AB „Kauno Grūdai“ gamina aukštos kokybės kombinuotuosius pašarus, vitamininius ir mineralinius papildus „VitaPrem“, kurių gamybai naudojami vitaminai, mikroelementai, mineraliniai papildai ir kt. Sudedamosios medžiagos ir gamyboje naudojamos žaliavos tiesiogiai perkamos tik iš sertifikuotų ir Europos Sąjungoje pripažintų gamintojų. Kiekvienos pašarinės žaliavos kokybiniai parametrai yra tikrinami laboratorijose. AB „Kauno Grūdai“ gaminamų kombinuotųjų pašarų ir premiksų kokybė visapusiškai atitinka įvairaus amžiaus galvijų fiziologinius poreikius. Mineralinių ir vitamininių priedų gamyboje taikomas tarptautinis ISO 22000 standartas. Papildų subalansavimą atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai, naudojama pati moderniausia pašarų optimizavimo programa „Hibrimin VinFumi“.

Pageidaujant AB ,,Kauno Grūdai“ gali paruošti individualius poreikius atitinkančius receptus ir pagaminti mineralinius vitamininius papildus atsižvelgiant į ūkyje naudojamų pašarų sudėtį ir racionus.