Apie verslą

Didžiausias kombinuotųjų pašarų gamintojas Baltijos šalyse  

AB „Kauno Grūdai“ – didžiausia kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamintoja Baltijos šalyse. Patirtis kombinuotųjų pašarų gamyboje siekia daugiau nei pusę amžiaus, kai išaugus gyvulininkystės ūkiams 1955 m. rekonstruotame Kauno elevatoriuje pradėta kombinuotųjų pašarų gamyba.

Esame profesionalų komanda, teikianti kompleksines paslaugas klientams. Savo veikloje turime integruotą verslo grandinę su paukštininkystės sektoriumi. Mūsų patirties, profesionalumo ir nuolat atnaujinamų gamybos technologijų dėka esame patikimas ir stabilus partneris. Dėl masto ekonomijos siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

AB „Kauno Grūdai" kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslas - pardavimų ir plataus asortimento spektro lyderis. Gaminame įvairių receptūrų produktus paukščiams, kiaulėms, galvijams ir kitoms gyvūnų grupėms. Pašarų ir lesalų receptūros kuriamos atsižvelgiant į gyvūno produktyvumą, fiziologinę būklę ir klientų poreikius. 

 AB „Kauno Grūdai“ gamina: 

  • Visaverčius lesalus.
  • Kombinuotuosius pašarus.
  • Baltyminius vitamininius mineralinius papildus.
  • Vitamininius mineralinius papildus.

AB „Kauno Grūdai“ gaminius galima įsigyti ir firminėse įmonės parduotuvėse Lietuvoje bei Latvijoje.

Nuo 2011 m. teikiama papildoma paslauga galvijų augintojams - mobili kombinuotųjų pašarų gamyba.

AB „Kauno Grūdai“ gali sudaryti specialių receptūrų pašarus, konsultuoja racionų sudarymo klausimais, sudaro šėrimo programas. Įmonės kombinuotųjų pašarų gamybiniai pajėgumai per mėnesį siekia per 20 tūkst. tonų. Savo klientams užtikriname ne tik profesionalias konsultacijas ir kokybę, bet ir operatyvų pašarų pristatymą.

Aukščiausi kokybės standartai

Pašarų gamyba atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus. Nuo 2008 m. įmonė dirba pagal maisto saugos vadybos ISO 22000 reikalavimus.

Išskirtinis AB „Kauno Grūdai“ kombinuotųjų pašarų gamybos kokybės standartas - granuliavimo linija su ekspanderiu. Šios modernios pašarų gamybos technologijos dėka pašarai apdorojami aukštame slėgyje ir momentinėje aukštoje temperatūroje, todėl:

  • Sunaikinamos kenksmingos patogeninės bakterijos ir pelėsiniai grybai.
  • Pagerėja pašaro įsisavinimas, kas užtikrina mažesnes pašarų sąnaudas.
  • Galima platesnė gaminamos produkcijos įvairovė.
  • Papildžius skystaisiais komponentais, pašaras išlieka birus.
  • Pašaras nedulka ir nesisluoksniuoja.

Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, papildomai tiriamos įmonės ir užsienio laboratorijose, todėl užtikrinama jų kokybė. Žaliavose ir visaverčiuose kombinuotuosiuose pašaruose nustatomas reikalingas baltymų, riebalų, kalcio, fosforo, ląstelienos kiekis.

Kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslo gaminamą produkciją naudoja didžiausi Lietuvoje Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynai, kurie kartu su AB „Kauno Grūdai“ sudaro didžiausią ir ekonomiškai stipriausią Lietuvoje įmonių grupę „KG Group“.

 

Kviečiame apsilankyti svetainėje, kurioje rasite detalesnę informaciją apie verslą, produktus bei paslaugas - www.kgfeed.eu