Kenkėjų kontrolė

KENKĖJŲ KONTROLĖS PASLAUGOS: PROFESIONALIOS, KOKYBIŠKOS, EFEKTYVIOS, NOVATORIŠKOS
 
Profilaktinės ir intervencinės priemonės, skirtos užtikrinti maisto saugos reikalavimus, siekiant, kad kenkėjai nesukeltų pavojaus žaliavų ar gaminamų produktų kokybei. Kenkėjų kontrolė apima žmogaus sveikatos, nuosavybės, maisto išteklių apsaugą maisto pramonės įmonėse, visuomenės sveikatos organizacijose bei daugelyje kitų įmonių ir organizacijų. Kenkėjų naikinimas ne tik sumažina ekonominius nuostolius dėl sugadintų produktų, bet ir užkerta kelią ligų plitimui.
 

 

AB „Kauno Grūdai“ 2010 m. gavo licenciją teikti kenkėjų kontrolės paslaugas. Įmonėje dirba profesionalūs darbuotojai, turintys ilgametę patirtį kenkėjų kontrolės srityje. Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės kenkėjų kontrolės (naikinimo) paslaugas tiek gyventojams, tiek verslo įmonėms bei ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms visoje Lietuvoje. Darbus atliekame naudodami tik LR registruotas biocidus. Juos naudojame profesionaliai - tik tiek, kiek reikia, kad nebūtų pakenkta žmogui ir aplinkai. 

 

 

MES SIŪLOME ŠIAS KENKĖJŲ KONTROLĖS PASLAUGAS:
•    DERATIZACIJĄ (graužikų naikinimą).
•    DEZINSEKCIJĄ (vabzdžių naikinimą).
•    DEZINFEKCIJĄ (pelėsių ir mikroorganizmų naikinimą).
•    SANDĖLIUOJAMŲ PRODUKTŲ KENKĖJŲ NAIKINIMĄ.
•    PAUKŠČIŲ KONTROLĘ (atbaidymą).
•    KURMIŲ KONTROLĘ (naikinimą).
•    FUMIGACIJĄ (kenkėjų naikinimą dujomis).
•    RVASVT  KENKĖJŲ KONTROLĖS PROGRAMOS IR KITŲ DOKUMENTŲ RUOŠIMĄ.

 

DERATIZACIJA (GRAUŽIKŲ NAIKINIMAS)
Deratizacija (graužikų naikinimas) – tai priemonių kompleksas, apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą naudojant specialius metodus ir priemones.
Mūsų įmonės profesionalūs specialistai klientui suteiks kokybišką paslaugą, parinkdami būtent Jūsų atvejui tinkamas priemones bei inventorių. Specialistai taip pat suteiks išsamią informaciją ir rekomendacijas, kaip apsisaugoti nuo graužikų patekimo į patalpas bei išvengti galimos žalos.

 

 


DEZINSEKCIJA (VABZDŽIŲ NAIKINIMAS)
Dezinsekcija (vabzdžių naikinimas) – priemonių kompleksas, apimantis profilaktiką, nariuotakojų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą naudojant įvairius metodus ir priemones.
Daugelis vabzdžių yra ne tik pavojingi sveikatai, bet ir nemalonūs kenkėjai įmonėse, įstaigose ir organizacijose. AB „Kauno Grūdai“ specialistai atlieka pirminę apžiūrą, kurios metu nustato kenkėjų rūšį bei jų keliamas problemas, pasiūlo galimus sprendimo būdus. Skirtingoms vabzdžių rūšims naudojame skirtingas priemones.
 

 


DEZINFEKCIJA (PELĖSIŲ IR MIKROORGANIZMŲ NAIKINIMAS)
Dezinfekcija (pelėsių ir mikroorganizmų naikinimas) – daugelio ar net visų mikroorganizmų, išskyrus kai kurias bakterijų sporas, sunaikinimas aplinkoje fizinėmis ir cheminėmis priemonėmis. AB „Kauno Grūdai“ kenkėjų kontrolės specialistai atlieka tiek profilaktinę, tiek židininę dezinfekciją.
FUMIGACIJA (KENKĖJŲ NAIKINIMAS DUJOMIS)

Pats efektyviausias grūdų ir jų produktų, medienos bei jos gaminių ar kitų sandėliuojamų produktų kenkėjų naikinimo būdas – fumigacija. Kenkėjų naikinimas dujomis leidžia pasiekti kenkėjus jų atokiausiose slėptuvėse. Fumigacija nekenkia fumiguojamų produktų skoniui, kvapui ir kokybei, sėklų daigumui.
 

 

SANDĖLIUOJAMŲ PRODUKTŲ KENKĖJŲ NAIKINIMAS
Mūsų įmonės kenkėjų kontrolės specialistai visada konsultuoja ūkininkus ir žemės ūkio bendroves, kaip tinkamai paruošti sandėlius dezinsekcijai, kad būtų galima pasiekti maksimalų efektyvumą. Bendrovėms ir ūkininkams suteikiama papildoma įranga sandėlių valymui. Tai pramoniniai didelės galios dulkių siurbliai su specialiais priedais, skirtais išsiurbti nešvarumams sunkiai prieinamose vietose, taip pat specialūs šepečiai.

 

 

PAUKŠČIŲ KONTROLĖ

Mūsų specialistai paukščių kontrolei naudoja strypus, tinklus, vielas bei gaudo paukščius spąstais. Šios priemonės leidžia juos išstumti iš jų pamėgtų būriavimosi vietų.
Mūsų specialistai taikydami šiuolaikines  priemones  ir moderniausias  technologijas  padės Jums išspręsti visas su kenkėjais susijusias problemas bei sutvarkys visą reikiamą dokumentaciją.

 

 

 

Dėl paslaugų atlikimo ar konsultacijų kreipkitės:
Ąžuolas Maštaras 8 614 479 18

Visiems klientams, pageidaujantiems pasinaudoti AB „Kauno Grūdai“ kenkėjų kontrolės paslaugomis, bus suteiktos išskirtinės sąlygos, konkurencingos kainos ir palankios atsiskaitymo galimybės.

Mumis pasitiki:
UAB  Idavang,
Lukšių ŽŪB,
UAB Agrolina,
Ėriškių ŽŪB,
Voniškių ŽŪB,
VŠĮ Kauno klinikinė ligoninė, Lietuvos oro uostai,
VŠĮ Kauno technologijos universitetas,
UAB Bega,
UAB Malkų įlankos terminalas,
UAB Vakarų krova,
UAB Humana people to people baltic ir kiti.