Apie verslą

2010 m. įmonių grupei „KG Group“ priklausanti AB „Kauno Grūdai“ pradėjo gaminti greitai paruošiamus makaronus, o nuo 2011 m. gamybinius pajėgumus išplėtė atidarydama naują gamyklą Kėdainiuose. 

Esame lankstus ir ambicingas Europos gamintojas, turintis vienintelę greitai paruošiamų makaronų gamyklą Pabaltijo valstybėse. Šiuo metu joje per mėnesį pagaminama apie 3 mln. vnt. produktų briketuose ir puodeliuose, tačiau augant potencialui gamybinį našumą galima padidinti iki 6 mln. vnt.

Kuriame ir pateikiame rinkai produktų asortimentą pakeliuose ir indeliuose. 2013 m. sukūrėme ir valdome visą reikiamą nuosavų prekinių ženklų paletę, todėl klientams galime pasiūlyti produktus, pagal kiekvieno poreikius. 

Nuolat investuojame į naujas technologijas, kurios leidžia gaminti aukštos kokybės produktus ir padeda užsitikrinti regioninio greitai paruošiamų makaronų gamintojo lyderio pozicijas. Sparčiai plečiame eksporto geografiją. Šiuo metu 95 proc. produkcijos yra eksportuojama į 15 pasaulio šalių. 

Verslo stiprybės:

  • Dirbame su 5 nuosavais prekiniais ženklais įvairiems segmentams, todėl klientui galime pasiūlyti produktą, geriausiai tenkinantį jo poreikius.
  • Operatyviai ir lanksčiai prisitaikom prie kliento poreikių. Technologai gali sukurti aukščiausios kokybės produktus.
  • Logistika. Mūsų gamykla įsikūrusi geroje geografinėje vietoje, todėl užsakymai įvykdomi greičiau, mažesni kaštai.
  • Esame patikimas partneris, aktyviai bendradarbiaujame su Europoje pripažintais platintojais ir prekybos tinklais.

Dalyvaudami parodose ir konsultuodamiesi su pasaulyje pripažintais specialistais nuolatos giliname savo žinias, kad mūsų klientus pasiektų aukščiausios kokybės produktai. Vadovaudamiesi pasauliniais standartais, greitai paruošiamų makaronų receptūras nuolatos kuria  AB „Kauno Grūdai” technologai. Norint pagaminti užsienio rinkų poreikius tenkinantį produktą, žinių buvo semtasi iš žinomiausių pasaulio prieskonių gamintojų, Lietuvoje lankėsi ekspertas iš JAV Gary G. Hou, vienas iš greitai paruošiamų makaronų guru visame pasaulyje, konsultavęs daugelį tokio tipo gamintojų, išleidęs savo knygą apie greitai paruošiamų makaronų technologijas ir produktus. Jis kartu su AB „Kauno Grūdai” komanda prisidėjo kuriant pirmąsias receptūras.

Greitai paruošiamų makaronų verslas turi BRC ir Halal sertifikatus, įrodančius produktų kokybę.