Vista.jpg

Dėsliųjų veislių pakaitinėms vištaitėms

 AB „Kauno Grūdai“ gaminami lesalai pakaitiniams viščiukams ir pakaitinėms vištaitėms subalansuoti taip, kad pilnai atitiktų jų augimo fiziologinius poreikius bei užtikrintų geriausią išsaugojimą. Pakaitinėms vištaitėms gaminami lesalai užtikrina tolygų vištaičių pulko vystymąsi.

Daugiau informacijos
shutterstock_89220721.jpg

Viščiukams broileriams

AB „Kauno Grūdai“ specialistai viščiukų broilerių augintojams rekomenduoja „Funkcionaliuosius visaverčius lesalus viščiukams broileriams“, praturtintus vitaminu E ir selenu, lesalai yra aukštos kokybės, maistingi ir biologiškai vertingi. Šie lesalai yra praturinti didesnėmis vitamino E ir organinio bei neorganinio seleno priedais. Taigi šie priedai užtikrina ne tik didelį paukščių produktyvumą, bet ir pagerina paukštienos kokybę.

Daugiau informacijos
shutterstock_26208133.jpg

Suaugusiųjų dėsliųjų veislių pulko vištoms

 AB „Kauno Grūdai“ gamina pačios geriausios kokybės mineralinius lesalus į kuriuos įterpiamas optimalus vitamino D3 kiekis bei naudojamas fermentas fitazė. Visa tai padeda suformuoti pačią tvirčiausią lukšto kokybę. 

Daugiau informacijos
Kalakutams

Visaverčiai lesalai kalakutams

Sudarant lesalų receptūras yra taikoma „idealaus proteino“ koncepcija, t.y. optimaliai subalansuojamas aminorūgščių ir apykaitos bei lizino santykis su kitomis aminorūgštimis. Tokia lesalo kokybė užtikrina maksimalų mėsinių kalakutų produktyvumą pirmosiomis auginimo savaitėmis. Be to į lesalus yra terpiamas optimaliausias vitaminų, mikroelementų, fermentų, antioksidantų ir kitų lesalų priedų kiekis. Šiems lesalų priedams yra taikomi patys aukščiausi kokybės reikalavimai.

Daugiau informacijos