Quattro Delicatezza

 
QUATTRO DELICATEZZA ėdale nėra medžiagų, kurios gali sukelti alergiją ir virškinimo sutrikimus – sojų, kviečių, laktozės.
 
Ėdale esančios naudingosios bakterijos probiotikai padeda išlaikyti žarnyno mikrofloros balansą, kad šunų virškinimo sistema  funkcionuotų tinkamai: virškintų ėdalą, pasisavintų visas reikiamas maistines medžiagas.
 
Ėdalas QUATTRO DELICATEZZA papildytas natūraliais antioksidantais. Jie apsaugo šuns organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, uždegiminių procesų, mažina daugelio kenksmingų medžiagų, sukeliančių įvairių ligų riziką, poveikį, stiprina imunitetą.
 
Ėdale esančios natūralios riebalų rūgštys (omega 3 ir omega 6) išgaunamos iš natūralaus lašišų aliejaus. Šios riebalų rūgštys nepakeičiamos, nes nėra gaminamos organizme ir į jį patenka tik su ėdalu. Jos padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, yra būtinos visoms organizmo ląstelėms ir organams, ypač akims, smegenims, odai, sąnariams, taip pat labai svarbios nėštumo ir laktacijos laikotarpiu. 
 
 
QUATTRO DELICATEZZA produktai:
QUATTRO DELICATEZZA JUNIOR – visavertis aukščiausios klasės ėdalas, skirtas visų veislių šunims nuo 2 iki 12 mėn. Jauniems, intensyviai augantiems šunims reikia daug energijos, kad tinkamai vystytųsi kaulai, raumenys ir psichika. Ėdalas pritaikytas jaunų, besivystančių šunų maistinių medžiagų poreikiui tenkinti.
 
QUATTRO DELICATEZA ADULT SMALL BREED – visavertis ėdalas, skirtas vyresniems kaip vienerių metų mažų veislių suaugusiems šunims. Šis ėdalas subalansuotas suaugusių žemų ir vidutinio ūgio veislių šunų mitybai. Jis papildytas optimaliu baltymų ir riebalų kiekiu, kurio reikia būtent šio amžiaus šunims. Subalansuotas ėdalas, papildytas lašišų aliejumi ir inulinu, užtikrina optimalią šuns mitybą.
 
QUATTRO DELICATEZZA ADULT – visavertis ėdalas, skirtas vyresniems kaip vienerių metų visų veislių suaugusiems šunims. Jis papildytas optimaliu baltymų ir riebalų kiekiu, būtinu šio amžiaus vidutinio aktyvumo šunims. Subalansuotas, papildytas probiotikais, lašišų aliejumi, jukos ir žaliosios arbatos ekstraktais ėdalas užtikrina optimalią šuns mitybą.
 
QUATTRO DELICATEZZA SPORT – didelės energinės vertės pašaras, skirtas itin aktyviems šunims, kalėms nėštumo ir žindymo laikotarpiu, taip pat vidutinio aktyvumo šunims (skirtinga šėrimo norma).