IMG_8697 Kakes Makes milt mis Vafliukai v.jpg

Miltinis mišinys belgiškiems vafliams

Dėl savo stulbinamo populiarumo Kakės Makės personažas pasirinktas kuriant vaikams skirtą prekių liniją. Pagamintus belgiškus vaflius vaikai galės puošti mėgstamais pagardais: grietinėle, šokoladu, uogomis, vaisiais, riešutais ar pabarstukais. Gaminant iš šių miltinių mišinių nereikia ypatingų kulinarinių sugebėjimų, kepiniai pavyks lengvai iš pirmo karto.

Daugiau informacijos
IMG_8696 Kakes Makes milt mis Blynai Sirdeles v.jpg

Miltinis mišinys čirviniams blynams

Dėl savo stulbinamo populiarumo Kakės Makės personažas pasirinktas kuriant vaikams skirtą prekių liniją. Iš miltinio mišinio pagamintus čirvinius blynus vaikai galės puošti mėgstamais pagardais: grietinėle, šokoladu, uogomis, vaisiais, riešutais ar pabarstukais. „Kakės Makės“ miltiniai mišiniai sukurti taip, kad gaminti drauge su vaikais būtų paprasta.

Daugiau informacijos
IMG_8687 Kakes Makes milt mis Keksiukai v.jpg

Miltinis mišinys keksiukams

Kiekvieną „Kakės Makės“ produktą lydi vaikams sukurta istorija: miltiniai mišiniai žaidimams su monstrais, gimtadieniui, nuotykių paieškai ir svajonėms. Mamos gali gaminti kartu su vaikais ir taip supažindinti juos su maisto gaminimu, o vaikučiams savo keptus keksiukus valgyti žymiai skaniau, nes patys juos gamino. 

Daugiau informacijos