Archyvas


Vaikų gynimo dienos proga įmonių grupės „KG Group“ darbuotojai su šeimomis pramogavo Rumšiškėse

Tarptautinė vaikų gynimo diena įmonių grupėje „KG Group“ kasmet tradiciškai buvo minima Lietuvos liaudies muziejuje, Rumšiškėse. Jau eilę metų renginys visus darbuotojus kartu su šeimomis kvietė aktyviai pramogauti ir iškylauti gamtoje, kur nuotykių netrūksta tiek vaikams, tiek suaugusiems. 


Šventinė nuotaika nuo pat ankstyvo ryto tvyrojo erdvioje muziejaus teritorijoje po atviru dangumi. Visoje Lietuvoje įsikūrę „KG Group“ padaliniai pamažu rinkosi į šventę – kas atvyko nuosavo transportu, o kas keliavo įmonių grupės parūpintu transportu. Kadangi šeštadienį dangus lepino saulės spinduliais – šeimos atvykusios į parką mėgavosi puikiu oru ir ruošėsi aktyvioms pramogoms.


Oficialiai šventę atidaręs įmonių grupės „KG Group“ generalinis direktorius džiaugėsi matydamas tiek daug darbuotojų su šeimomis ir linkėjo puikiai praleisti laiką: „Tikiuosi, kad patys nuoširdžiausi ir mažiausi mūsų šventės dalyviai savo gera nuotaika ir tyru vaikišku džiaugsmu užkrės mus visus. Linkiu gerai praleisti laiką ir pasimėgauti puikia švente, skirta mūsų įmonės darbuotojams, kurie šiandien čia, kaip tikra didelė šeima.“.


Šventėje netrūko pramogų visiems – vaikai, kartu su tėveliais galėjo dalyvauti estafetėse ir rungtis tarpusavyje bei laimėti šaunius prizus. Kiekvienas mažasis šventės dalyvis taip pat gavo po medinį medalį.
Spalvota foto sienelė ir aksesuarai sukūrė šventinę nuotaiką – visi atminčiai galėjo pasidaryti linksmų nuotraukų. Vaikus linksmino ir įvairiausi mėgstami personažai, o po smagių atrakcijų vaikai galėjo pasivaišinti dovanomis - greitai paruošiamomis avižinėmis košėmis „Kakė Makė“ .


Puikią nuotaiką kūrė ir mokslininkų laboratorija, kurioje buvo galima išbandyti įvairiausius eksperimentus. Klounai kvietė kartu lankstyti balionus, pūsti didžiausius muilo burbulus ar tiesiog smagiai pašokinėti ant batuto.
Įvairių pramogų metu buvo galima paragauti skaniausių ir įvairiausių „Vilniaus paukštyno“ gaminių, skirtų visai šeimai. O sušilus atsigaivinti skaniais ledais.

KOMENTARAI (0) Komentuoti

Komentarų nėra


PAKOMENTUOK