Archyvas


Ūkininkai iš Latvijos domėjosi kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamyba Lietuvoje

Praėjusią savaitę bendrovėje „Kauno Grūdai“ lankėsi dukterinės įmonės „KG Latvija“ ir kaimyninės šalies galvijus auginančių ūkininkų delegacija. Vizito metu svečiai supažindinti su gamyba bei praktiškai įsitikino, kaip kuriamos individualios receptūros bei kaip jos pritaikomos ūkyje.

Bendrovės Galvijininkystės skyriaus vadovas Rytas Kretavičius pristatė visą procesą – nuo kliento ūkio įvertinimo, iki pat kombinuotojo pašaro pritaikymo ir pagaminimo, atsakydamas į svečių klausimus rėmėsi realiais pavyzdžiais ir pakvietė apsilankyti Biržų rajone ūkininkaujančio Vytauto Stankevičiaus ūkyje. Šiuo metu ūkininkas turi 1000 galvijų, iš kurių – 500 melžiamos karvės, o bendradarbiavimas su „Kauno Grūdais“ tęsiasi jau dvejus metus.

„Norint kokybės ir produktyvumo ūkyje - labai svarbi partnerystė. Ir kad ji būtų ne vienadienė, o pastovi. Džiugu, kad sėkmingai bendradarbiaujame ir galime pasikonsultuoti su bendrovės specialistais, vystyti naujus projektus.“ – vardino V. Stankevičius. Šiuo metu jo ūkyje planuojama auginti grūdų želmenis bei turėti atskirą karvių grupę, kurias šers želmenimis ir koncentruotais pašarais, o iš jų pieno gamins specialų lietuvišką sūrį ir taip kurti pridėtinę vertę savo ūkiui.

Apsilankyti kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamykloje gali ir Lietuvoje dirbantys ūkininkai. Dėl rezervacijos ir laiko suderinimo kreiptis el.p. info@kggroup.eu

KOMENTARAI (0) Komentuoti

Komentarų nėra


PAKOMENTUOK