AB „Kauno grūdai“ įteiktas „Lietuvos metų eksportuotojas 2022“ apdovanojimas

2023 m. gegužės 4 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija paskelbė jau tradicija tapusio kasmetinio konkurso „Lietuvos metų eksportuotojas“ nominantus. Viena didžiausių Lietuvos maisto pramonės sektoriaus įmonių, akcinė bendrovė „Kauno grūdai“ apdovanojimą gavo antrus metus iš eilės.

Lietuvos pramonininkų konfederacija nominantus išrenka atsižvelgdama į įmonės eksporto apimtis ir pasiekimus eksporto srityje, pažangiausių technologijų, kokybės ir vadybos sistemų diegimą.

„Esame viena iš pirmaujančių maisto gamybos įmonių Baltijos regione, siekianti plėsti savo veiklą Europoje ir už jos ribų. Visa komanda nuolat dairosi naujų rinkų, į kurias galėtume tiekti savo gaminamą produkciją. Šiuo metu sėkmingai eksportuojame į daugiau nei 50 valstybių, o  mūsų produkcijos eksporto apimtys per 2022 metus augo 19 proc. Į ateitį žiūrime ambicingai ir neketiname sustoti – investuojame 32 mln. eurų ir jau kitais metais planuojame naujojo fabriko atidarymą Alytuje, kurio pajėgumai leis padvigubinti mūsų gaminamos produkcijos kiekius bei eksporto apimtis į Vakarų Europą“, - apdovanojimu džiaugėsi „Kauno grūdų“ generalinis direktorius Andrius Pranckevičius.

statulėlė